Aktualności

Zawody w "Stajnia Ardena"
Otrzymaliśmy zaproszenie na udział w Towarzyskim sprawdzianie umiejętności w skokach przez przeszkody, które miały miejsce w Gałowie w Stajni Ardena. 10.05.2014 Pojechaliśmy z Taurusem i Arafatem naszymi kucykowatymi ogierami na których wystartowały: Marta Dacko i Anastazja Biedka. Obydwie znalazły się na podium . Nastka na 2-gim-Marta na 3-cim miejscu i obydwie na Taurusku. Na Arafacie poszło im równie dobrze ale miejsca już poza podium :) Gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Mamy nadzieję że reszta naszych młodych jeźdźców będzie intensywnie przykładać się do swojej nauki aby również mogli wziąć udział w kolejnych zawodach. -->więcej zdjęć w galerii.
ZAWODY Książ-skoki
Minęło kilka dni od zawodów które odbyły się 30.03.2014r, teraz kiedy już ochłonęliśmy można Wszystkim zdać relację jak było. Konie które wzięły udział to TAURUS i ARAFAT. Zawodniczkami były Ola Benc, Marta Dacko oraz Anastazja Biedka i Ja-Chrabustowicz Roksana. Oczywiście po raz kolejny dziewczyny nas nie zawiodły i stanęły na wysokości zadania. Płacz, stres, bojaźliwość.. spowodowały kiepskie przejazdy zawodniczek oraz chęć do rezygnacji, na szczęście przypomniały sobie że to TYLKO ZABAWA i nie ma czego się bać. Z oczu znikły łzy, na twarzy pojawił się uśmiech i determinacja. Drugie przejazdy zakończone powodzeniem. Ola i Arafat dostali się do rozgrywki-tam już była walka z najlepszymi, mimo to Ola utrzymała się na 4-5 miejscu. Marta i Anastazja przejechały parkur z bardzo dobrym czasem ale niestety z 1 zrzutką co dało im miejsca 7 i 8- mimo to są to bardzo dobre notowania ponieważ Wszystkich uczestników było 18-stu. Dziewczyny znalazły się na liście wyników wyżej niż ja-> Ja jestem z nich dumna a sobie nie mam nic do zarzucenia- fart, pech, stres, zachowanie konia i przejazdy innych- Wszystko wpływa na oceny końcowe :) Dziewczyny pilnie się uczą i dzięki temu mają dobre wyniki! Powodzenia i oby tak dalej. !!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów - Galeria _ Zawody - Książ 30.03.2014.
MAJÓWKA
1-4maj(czwartek-niedziela) codziennie od 9:00 do 16:00-17:00, w tym: - 3 x jazda konna - 1 x rajd bryczko-rowerowy - 3 dni po 1 posiłku - 1 x ognisko z kiełbasami zamiast posiłku - zajęcia z lonżowania koni - zabawy - przy dobrej pogodzie kąpanie koni CENA- 270 ZŁ zainteresowani dodatkowymi opcjami(noclegi, śniadania, kolacje) CENA 400 ZŁ ZAPISY DO KOŃCA MARCA!!!!! Każdego obowiązuje Bezzwrotne wpisowe 50zł. Zapraszam-ilość miejsc ograniczona.
Ferie i.. PO FERIACH
No i mamy już drugi dzień szkoły po feriach. Uczniowie zapewne nie mogą się pogodzić z tym że wolnego już nie ma ale za pewne są zadowoleni że całe ferie pogoda nam dopisała. W pierwszym jak i w drugim tygodniu wolnego w Naszej stajni odbywały się specjalne zajęcia aby nikt się nie nudził. Wszyscy chętni-wcześniej umówieni -Przebywali w stajni od ok 8:00 do 17-18:00, zaczynając dzień od pojenia,karmienia i pielęgnacji koni. Następnie karmili króliki i brali się za szykowanie koni do jazdy. Gdy odbyły się pierwsze jazdy to było już południe i czas na przepyszny obiadek w Zajeździe Rozłogi po którym Wszystkie dzieci wracały do zajęć w stajni-pojenie, karmienie, zamiatanie, szykowanie do jazdy,jazdy no i dla urozmaicenia odbywały się również zabawy w biegach, poznawanie z czego składają się poszczególne sprzęty do koni i jazdy. Nie zabrakło również nauki zakładania owijek i lonżowania. Podczas każdego z tygodni prócz jazd na maneżu(stęp, kłus, galop, skoki) odbyły się również zajęcia z "mini woltyżerki" na których każdy nawet najsłabszy jeździec mógł spróbować swoich sił! Na każdym "turnusie" odbywały się również przejażdżki bryczką na których każdy indywidualnie miał szansę powozić. Każda grupa na zakończenie miała pieczone kiełbaski, słodkości i gorącą herbatkę przy których do późna siedzieliśmy i śmialiśmy się. Niestety czas leci szybko i choć ciężko było to pierwszy tydzień się skończył a za nim drugi i...szkoła =) Spokojnie Moi Drodzy już niebawem Majówka a potem wakacje- już teraz zachęcam do zapisów.
SESJE ZDJĘCIOWE
23.02.1014r (niedziela). Odbyły się sesje zdjęciowe naszych amazonek z rumakami z naszej stajni. Już niebawem w galerii pojawią się zdjęcia abyście mogli tak jak my podziwiać te świetne zdjęcia. Podziękowania dla FOTOGRAFA- Krzysztofa Kalemby bo bez niego nie było by ani jednej fotki :)