Aktualności

Wspomnień Czas
21.01.(niedziela) Godz 15:00 Odbędzie sie spotkanie ,,Starej Familiowej Ekipy,, Jeżeli jeszcze w Mazurowicach byłeś/byłaś Naszym jeźdźcem i nadal jesteś albo z różnych przyczyn nie jezdzisz u nas czy też wcale a masz ochote spotkać się w starym gronie przyjedź! Zapraszamy na ognisko i gorąca herbatkę, prowiant we wlasnym zakresie :) Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Brak jazd
Kochani Nasi Jeźdźcy i Nowi Klienci. Bardzo nam przykro ale musimy odwołać wszystkie jazdy w tym tygodniu. Warunki pogodowe zniszczyły nam plac na tyle że nie da sie tam nawet jeździć stepem. Postaramy sie to ,,zregenerować,, jak najszybciej. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Jak tylko bedzie lepiej to pojawi sie informacja o miejscach na jazdy. Przepraszamy.
Familijne Rozpoczęcie Sezonu
Już teraz zapraszamy na Familijne Rozpoczęcie Sezonu, ktore odbędzie sie 21.04.2018. Dlaczego już teraz? Żeby Każdy mógł skorzystać ze zniżki za ,,szybszy zapis,, oraz zorganizował sobie wolne na ten dzień. Jak zawsze imprezę dzielimy na dwie części plenerową i świetlice. PLENER Wstęp BEZPŁATNY! Rozpoczniemy wyjazdem w teren o 11:00 (w związku z małą ilością koni o miejscu decyduje Kto pierwszy wypłaci) i po powrocie odbędą sie zabawy w siodle. Przewidziane upominki za wygrane. Koszt terenu i zabaw 120zł, Udział z własnym 30zł. Dostępne konie/aktualna lista: Laser- Roksana Kamelia- Radosław Sujecki(w zależności od samopoczucia przyszłej Mamusi) Batawia - Sara Krzywińska Arafat - Julia Ogrodnik Zeus - wolny Dumka - zajęta + Nugat - Martyna Stępniewicz Do koni są przypisani Jeźdźcy ponieważ w razie ,,kontuzji,, gdyby jakiś z koni odpadł z różnych przyczyn Taka Osoba nie pojedzie. Zorganizujemy jak oczywiście pogoda dopisze również zabawy dla Osób Ktore przyjdą na ognisko :) OGNISKO od 12:00 do 15:00/16:00- DLA WSZYSTKICH (prowiant we własnym zakresie) Kawa, herbata, napoje, ketchup, musztarda, pieczywo jak i plastikowa zastawa będą na miejscu. Prawdopodobnie będzie możliwość przejażdżki bryczką od 13:00. 10zł/Dziecko, 15zł/Dorosły (dla zapewnienia miejsca dobrze jest się zapowiedzieć wczesniej) Możliwość przyjazdu z własnym koniem, niestety ilość wolnych boksów mała i wiadoma bedzie dopiero na dwa tygodnie przed. ŚWIETLICA ! Nie może zabraknąć imprezy na swietlicy :) Będziemy sie bawić od 18:00/19:00 do rana na świetlicy w Dąbiu. Ilość miejs ograniczona, a ceny uzależnione od szybkości wpłat. *Do końca stycznia 40zł/każdy powyżej 14stego roku życia. *Od 1.02.-18.03. 30zł/do 14stu lat, 60zł/powyżej 14stu lat. *Od 19.03 - 70zł od Osoby bez wzgledu na wiek Prowiant, procenty jak i soki we własnym zakresie. W cenie zapewniamy: -świetlica (sala+przygotowanie i sprzatanie) -orkiestra ZESPÓŁ DYNAKORD -Szklana zastawa stołowa -kawa -herbata -mleczko Na stołach: -cukier -woda mineralna gazowana -woda mineralna nie gazowana -napoje gazowane -napoje nie gazowane -jajka w majonezie -ogórki konserwowe -pomidory -pieczywo Temat swietlica-wpisowe- bardzo prosimy nie lekceważyć terminów. Impreza wymaga wcześniejszych zakupów i przygotowań nie bedzie taryfy ulgowej dla Nikogo. W jakim terminie odbedzie sie płatność tyle bedzie wynosić ile jest przypisane. Proszę nie brać w myśli ,,dobrze sie znamy przecież zapłacę,, bo niestety ze wszystkimi sie znamy a na ostatnią chwilę to nie robota dlatego prosimy wyrozumiałość i dostosowanie się. Nie mamy jak przyjechać osobiscie? Możliwość płatności przelewem na konto- dane w wiadomości prywatnej. Przygotowania trwają długi czas dlatego nie czekajmy do ostatniej chwili! Zapraszamy do super zabawy i trzymamy kciuki za pogodę!
CZARNY PIĄTEK
Wszystkie karnety które zakupicie dzisiaj sa tańsze o 20% ! Tylko DZISIAJ !
Praca i praca :)
Praca, Praca i Praca Październik wypchany po uszy zajęciami ale to dobrze:) wiele sie dzieje co nas cieszy. 7.10 byliśmy na Zawodach w Stajni Biały Las, w ktorych udział brała Sara Krzywińska na Arafacie, dwa przejazdy na czysto w normie czasu- BRAWO! 14.10 jedziemy na Hubertusa do Stajni Golanka w składzie Roksana-Arafat, Sara-Zeus, Natalia K-Bajka, Karolina K-Dumka, Martyna S-Nugat 15.10 mamy wyjazd na zawody do Stajni Gryżyce i mocno trzymamy Kciuki za Naszych Adeptów szczególnie Tych w kategorii Debiuty! Końmi będą Bajka i Arafat a zawodniczkami : Sara, Emilka Ś, Patrycja H, Karolina S, Justyna Z W Każdym tygodniu oczywiscie odbywają sie jazdy a później znów wrażenia.. 21.10 jesteśmy Goscinnie na Hubertusowej uroczystości w Stajni Szymanów prawdopodobnie niestety bez koni. 28.10 to NASZ HUBERTUS WIELKIE ŚWIĘTO I ZAKOŃCZENIE SEZONU(nie martwcie się, jazdy będą cały czas) 04.11 to uroczystość Hubertusowa w kolejnej z zaprzyjaznionych Stajni Zielone Wzgórza u Magdalena Drozdowska-Pazik :) A dodatkowo codziennie ręcznie szyjemy flo i rozety na które sypią sie zamowienia stosami! A już teraz zapraszamy do umawiania sie na jazdy!