Aktualności

Majowka
Majówka w stajni? 2-5 Maj 480zł a w cenie noclegi, posiłki, 4jazdy na placu +1 jazda z Panem Tomkiem+1spacer konno do lasu. Opcja bez noclegu śniadań i kolacji to cena 300zł TAKICH CEN JESZCZE NIE BYŁO! (Możliwość płatności w ratach)
Bardzo ważne!!!
BARDZO WAŻNE! W związku z panującymi ostatnio wirusami dbamy o dobro naszych Kopytnych i obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ przynoszenia do stajni własnych szczotek, czapraków, palcatów i innych elementów jeździeckich-chyba że są trzymane u nas na stajni i nie zabierane do domu. SZCZEGÓLNA UWAGA do Osób jeżdżących w innych stajniach -przed przyjazdem do Nas na jazde prosimy o wypranie/wymycie swojej odzieży jeździeckiej mającej styczność z końmi (bryczesy, kurtka, bluza, buty, rękawiczki, kask, sztylpy), dodatkowo proszę o informacje że jeździmy gdzieś jeszcze -damy do spryskania obuwia dodatkowo srodek do dezynfekcji. Wiemy, że jest to mocne utrudnienie i dyskomfort ale jesteśmy przekonani że tak jak i nam to i Państwu również zależy na jak najlepszym zdrowiu naszych koni. Proszę nie lekceważyć postu, ponieważ jak groźnie brzmi tak i groźnie wygląda.. wirus wywołuje również skutki smiertelne dla koni. Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za uwagę.
Jazdy i warsztaty
JAZDY, WOLNE MIEJSCA #Czwartek (01.02)14:00, 15:00 #Piatek(02.02) 14:00, 15:00 #Sobota(03.02) /prowadzi p.Sara 10:00, 11:00, 14:00 #Niedziela TEREN (04.02) 13:00(na jedna lub dwie jazdy do uzgodnienia) Warsztaty Teoretyczno-praktyczne #SOBOTA (03.02) 11:00-16:00(lub dłużej-wszystko uzależnione od Uczestników) -zapoznanie ze sprzętem i prawidłowe siodłanie -kiełzna, wędzidła -rodzaje i zastosowanie Koszt 80zł/os. w cenie obiad, Obowiązują zapisy.
Zajęcia Teoretyczne
ZAJĘCIA TEORETYCZNE Bardzo nam przykro ale w dalszym ciągu jazdy są niemożliwe :( Żeby urozmaicić ten czas bez jazd postanowiliśmy, że zrobimy zajęcia w kilka dni ferii pt. ,,tematyczny dzień,, zajecia teoretyczne na zasadzie wykładów przy kakao lub herbacie. Koszt to 50zł za teorie(pogadanki), zajecia w stajni, obiad. Czas 9:00-16:00 (Możliwość uzgodnienia czasu na dłuższy bądź krótszy w razie problemow z dojazdem) Na Każdy dzień wybierzemy inny temat, a może interesuje coś konkretnego co bardzo chcesz wiedziec? Daj propozycje zrobimy zajęcia w tym temacie :) Juz wieczorem będzie dostepna lista przykładowych tematów. Pierwszy na liście będzie "Mój przyjaciel koń- pielęgnacja od podstaw"(szczególnie polecane dla początkujących i Tych Ktorzy nie mieli styczności z końmi) Pozdrawiamy
Wycieczka 18.01
Uwaga uwaga! Dla zainteresowanych wycieczka! W czwartek 18.01 Za 50zł/os. wyjscie do Stajni Golanka. Przyjazd do nas o 8:00 wyjscie z koniem piechotą do stajni w Golance , od 10:00-ok 12:30 zajecia, potem ognisko z prowiantem dla Kazdego, i w droge do naszej stajni ok 14::30/15:00. Do domu mozna odjezdzac ok 17:00 bądź później jak już Kto woli. Mozliwosc rowniez noclegu z czwartku na.piątek, wyżywienia i jazd w piatek za promocyjną cenę w ramach pakietu. 100zł - za całość (czwartek i piątek) Wyjscie, wyzywienie, nocleg i 1 jazda :) Nie chcesz spacerować? Umów sie do Stajni w Golance indywidualnie i zorganizuj dojazd i powrót we własnym zakresie oplacajac tylko kwote wpisowego 30zł. Fot. M.S. ze stajni Golanka.